Yaşam

Bu Akşam Survivor Var mı? Survivor Ne Zaman Yayınlanacak? 18 Şubat TV8 Yayın Akışı

Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği sevilen yarışma programı Survivor’ın bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. 11 ilimizi etkisi altına alan deprem felaketi ve afet bölgesindeki haberlere tüm Türkiye’nin gözü kulağı çevrildi. Felaket nedeniyle birçok kanal yayın akışlarını değiştirdi. Peki bu akşam Survivor var mı yeni bölüm yayınlanacak mı? Survivor yeni bölüm ne zaman?

İşte TV8 yayın akışı.

TV 8 ekranlarının sevilen yarış programı Survivor, 2023 dönemi ile 15 Ocak Pazar gününden itibaren seyirci karşısına çıkıyor.

İzleyiciler bir süredir ekranlarda görülmeyen programın bitip bitmediğini merak ediyor. ‘Survivor yeni bölüm var mı?’, ‘Survivor bitti mi?’ Sorular sık ​​sık geliyor.

Survivor’ın Yeni Bölümü Bu Akşam Yayınlanacak mı?

Cumartesi akşamları ekrana gelen Survivor yeni bölümün bu akşam yayın akışında olup olmadığı yarışmanın hayranları tarafından merak ediliyor.

Survivor TV 8’in bugünkü yayınında yer almıyor!

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat 2023 Pazartesi günü meydana gelen depremden 11 il etkilendi. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremin ardından TV 8 ekranlarında dizi ve programlar yayınlanmıyor.

18 Şubat TV 8 yayın akışı

Milyonlarca kişinin büyük bir ilgiyle takip ettiği Survivor bu akşamki yayında yer almıyor. Sabah 07:00’den itibaren yayın akışında sadece ‘Kırmızı Oda’ dizisi yer alıyor.

Survivor yeni bölüm ne zaman? Survivor devam edecek mi?

Konuyla ilgili Acun Medya, TV 8 televizyonları ve Acun Ilıcalı’dan henüz bir açıklama yapılmadı. Survivor’ın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli değil.

Yeni bölümle ilgili haberlerin önümüzdeki haftalarda gelmesi ya da yeni bölümün yayın akışında yer alması bekleniyor.

guneyhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu